Popis ubytování

PŘÍZEMÍ:
APARTMÁN č.1 
Dispozice místností 1+1 (kuchyň + ložnice), soc. zařízení. Ložnice má 4 pevná lůžka (1x manželská postel, nad ní lůžko - patrová postel, 1x samostatné lůžko). V kuchyni je rozkládácí křeslo, které lze rozložit na kvalitní přistýlku. V apartmánu dále najdete šatní skříň, komodu, jídelní stůl s židlemi. Vybavenou kuchyň se spotřebičemi (sporák s troubou, varná konvice, lednice). Sociální zařízení (sprcha, WC, fén). Celková výměra apartmánu činí 30m2 (bez soc.zařízení). Možnost umístění přistýlky (matrace na zem) či dětské postýlky.

APARTMÁN č.2 
Dispozice místnosti 1+kk (kuchyň s ložnicí dohromady), soc. zařízení. Ložnice má 4 pevná lůžka. Do apartmánu přicházíte delší chodbou ze které se dostanete na WC a do koupelny. Vybavení apartmánu se dále skládá z jídelího stolu s židlemi, šatní skříně a komody. Dále vybavené kuchyně se spotřebičemi (lednice, varná konvice, sporák s troubou) fénu a pračky. Celková výměra apartmánu činí 25m2 (výměra bez chodby a soc.zařízení). Možnost umístění přistýlky (matrace na zem) či dětské postýlky.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST
s krbem a hlavní kuchyní se spotřebičemi (lednice, sporák s troubou, varná konvice, myčka, kávovar na kapsle dolce gusto, mikrovlnka, tyčový mixér, toustovač, mixér klasický, topinkovač, párkovač). Vybavena velkým jídelním stolem pro 18lidí, prostornou sedací soupravou, která lze rozložit na dvě lůžka. Dětská dřevěná jídelní lavice pro 4 děti. Velký plochý televizor. Výměra této místnosti činí 49m2.

DĚTSKÁ HERNA
je umístěna hned vedle společenské místnosti. Vybavena spoustou hraček, her a televizorem pro sledování filmů či pohádek z flešky. Podlahová výměra této místnoti má 25m2.


V PATŘE:
APARTMÁN č.3  s balkónem
Dispozice místností 2+kk, soc. zařízení (kuchyň s ložnicí dohromady, kde jsou 2 pevná lůžka - manželksá potel) + další samostatná velká ložnice, kde je 6 pevných lůžek. Vybavení apartmánu zahrnuje 2x šatní skříň, 2x komodu, jídelní stůl s židlemi, konferenční stolek s křesílky, noční stolky s lampičkami, vybavenou kuchyň se spotřebičemi (lednice, sporák s troubou, varná konvice, mikrovlná trouba), fén. Jedná se o náš největší apartmán s rozlohou 70m2 (bez výměry soc.zařízení). V apartmánu je možnost umístění přistýlek (matrace na zem) či dětských postýlek.

APARTMÁN č.4  s balkónem
Dispozice místnosti 1+kk, soc. zařízení (kuchyň s ložnicí dohromady, ale hezky odděleno dřevěnou přepážkou, takže není kuchyň zcela součástí pokoje). Zde jsou 4 pevná lůžka. Mezi další vybavení apartmánu se řadí jídelní stůl s židlemi, konferenční stolek s křesílky, šatní skříň, komoda, noční stolky s lampičkami, vybavená kuchyň se spotřebičemi (lednice, sporák s troubou, varná konvice), fén. Celková výměra apartmánu je 39m2 (bez soc.zařízení). Opět je možnost přistýlek (matrace na zem) či dětská postýlka.

SUTERÉN:
Finská sauna pro cca 6 osob. Sprcha, wc a menší odpočinková místnost. Též zde najdete prostor pro uložení kol, lyží apod. Do sauny se dostanete samostatným vchodem  z venku budovy.