O chalupě

Velká chalupa se čtyřmi apartmány, dětskou hernou, společenskou místností s hlavní kuchyní a saunou. V objektu je 7 místností a pohodlně zde složí hlavu až 30 lidí. K dispozici budete mít 4x sociální zařízení, 5 plně vybavených kuchyní. Pro děti dětskou hernu s velkým množstvým hraček, různých her, televizi, kde mohou sledovat pohádky z flešky, která je součástí. Rodiče při hlídání dětí v herně mohou posedět u kávy z kávovaru dolce gusto (kapsle nejsou součástí) nebo pivečka z našeho výčepního zařízení. Po celém dni potom zajisté přijde vhod odpočinek v sauně či hudební produkce u klavíru.


PŘÍZEMÍ:
APARTMÁN č. 1 o dispozice místností 1+1 (kuchyň + ložnice), soc. zařízení. Ložnice má 4 pevná lůžka (1x manželská postel a nad ní lůžko - patrová postel, 1x lůžko).
APARTMÁN č. 2 o dispozici místnosti 1+kk (kuchyň s ložnicí dohromady), soc. zařízení. Ložnice má 4 pevná lůžka.
Společenská místnost s hlavní kuchyní. Možnost rozložení gauče na 2 pevná lůžka.
Dětská herna - zde je možnost rozložení gauče na dvě lůžka a k dispozici dvě velké matrace, celkem tedy lze v herně vytvořit 6 spacích míst.


V PATŘE:
APARTMÁN č. 3 o dispozici místnosti 2+kk, soc. zařízení (kuchyň s ložnicí dohromady, kde je manželská postel, lze oddělit závěsem) + další samostatná velká ložnice, kde je 6 lůžek (1x manželská postel a 4x samostatná lůžka).
APARTMÁN č. 4 o dispozici místnosti 1+kk, soc. zařízení (kuchyň s ložnicí dohromady, ale hezky odděleno dřevěnou přepážkou, takže není kuchyň zcela součástí pokoje. Zde jsou 4 pevná lůžka.
Ve všech uvedených místnostech je možnost připravit přistýlku (matrace na zem), či dětskou postýlku.

SUTERÉN:
Finská sauna pro cca 6 osob + sprcha, wc a menší odpočinková místnosts lehátky. Též zde najdete prostor pro uložení kol, lyží apod.

 

Vybavení pro miminka a větší děti: 2x jídelní židlička (jedna je i polohovací), 6x bryndák, dětský jídelní nábytek ve společenské místnosti, 3x dřevěná postýlka včetně lůžkovin, zábrany na schody i kolem krbu, dětské nádobí, nočníky, stupátka, wc prkénka, vanička, podložky do sprchy, přebalovací pult, sáně, boby, odrážedla.

Vytápění: Vytápění celého objektu je řešeno elektrickým kotlem. Ve společenské místnosti a v apatmánech č.3, č.2 a č.4 je krb na dřevo. Poskytujeme dřevo pro běžnou spotřebu zdarma, nad rámec za úplatu (koš/50,-kč). Za chalupou je les, takže v letních měsících je možnost nasbírání dřeva na opékání i tam.

Doprava, parkování: Dojedete k nám autem, tak i busem, kousek od chalupy je zastávka. Parkování máme na vlastním pozemku. Přímo k chalupě vede asi 150metrů cesta, která je zpevněná,ale není asfaltová. Cesta je v zimě udržována obcí a protahována plužením. Proto doporučujeme pro pohodlný příjezd přibalit sněhové řetězy, či pokud máte pohon 4x4. Pro nezkušené řidiče, je možnost parkování na obecním parkovišti vzdáleném asi 150metrů od chalupy.