Popis chalupy

Velká chalupa se čtyřmi apartmány, dětskou hernou, společenskou místností, finskou saunou, vyhřívaným venkovním bazénem se zastřešením (v letní sezoně), finský vířivý sud, pergolou s grilem, dětským hřištěm. V objektu je celkem 7 místností z toho 5 ložnic (jedna průchozí). Pohodlně zde složí hlavu až 30 lidí (20 pevných lůžek, 10 přistýlek). K dispozici budete mít 5x sociální zařízení, 5x wc,  5 plně vybavených kuchyní. Pro děti dětskou hernu s velkým množstvým hraček, různých her, televizi, kde mohou sledovat třeba pohádky z flešky, která je součástí. Rodiče při hlídání dětí v herně mohou posedět u kávy z kapslového kávovaru nespresso (kapsle nejsou součástí) či pákového znčka krups na mletou kávu. Nebo pivečka z našeho výčepního zařízení (máme hlavice "žehlička", bajonet). Pro vyznavače lahodného moku zajistíme dovoz bečky výborného piva značky WELZL. Po celém dni potom zajisté přijde vhod odpočinek v sauně či hudební produkce u klavíru. 

Chalupa je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, pro které máme nachystáno následující dětské vybavení - 3x jídelní židlička(jedna polohovací pro děti co ještě nesedí), bryndákyk, dětský jídelní nábytek ve společenské místnosti, 3x dřevěná postýlka včetně lůžkovin, 1x cestovní postýlka, zábrany na schody i kolem krbu, dětské nádobí, nočníky, stupátka, wc prkénka, vaničky, podložky do sprchy, přebalovací pult, noční svítidla do zásuvky, sáně, boby, odrážedla a spustu hraček. Dětské venkovní hřiště, fotbalové branky, ping pong, basketbalový koš, tabule s křídami, ruské kuželky a další...

Vytápění celého objektu je řešeno elektrickým kotlem. Navíc ve společenské místnosti je krb a v apartmánech číslo 2,3,4 krbová kamna.  Pokud by jste měli strach o dostatek teplé vody na mytí, tak starosti hoďte za hlavu, máme 2 x 300 litrové bojlery. 

Stravování lze po předchozí domluvě zajistit v nedalekém Penzionu Sport vzdáleném 1,3km od chalupy. Nebo zajistit dovoz jídla z penzionu Kolovna.