Popis chalupy

Velká chalupa se čtyřmi apartmány, dětskou hernou, společenskou místností s hlavní kuchyní a saunou. V objektu je celkem 7 místností z toho 5 ložnic. Pohodlně zde složí hlavu až 26 lidí (18 pevných lůžek, 8 přistýlek). K dispozici budete mít 4x sociální zařízení, 5 plně vybavených kuchyní. Pro děti dětskou hernu s velkým množstvým hraček, různých her, televizi, kde mohou sledovat třeba pohádky z flešky, která je součástí. Rodiče při hlídání dětí v herně mohou posedět u kávy z kávovaru dolce gusto (kapsle nejsou součástí) nebo pivečka z našeho výčepního zařízení. Pro vyznavače lahodného moku zajistíme dovoz bečky výborného piva značky WELZL. Po celém dni potom zajisté přijde vhod odpočinek v sauně či hudební produkce u klavíru. 

Chalupa je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, pro které máme nachystáno následující dětské vybavení - 2x jídelní židlička, 6x bryndák, dětský jídelní nábytek ve společenské místnosti, 3x postýlka včetně lůžkovin, zábrany na schody i kolem krbu, dětské nádobí, nočníky, stupátka, wc prkénka, vanička, podložky do sprchy, přebalovací pult, noční svítidla do zásuvky, sáně, boby, odrážedla a spustu hraček. 

Vytápění celého objektu je řešeno elektrickým kotlem. Navíc ve společenské místnosti a ve velkém apatmánu č.4 je krb na dřevo. Pokud by jste měli strach o dostatek teplé vody na mytí, tak starosti hoďte za hlavu, máme 2 x 200 litrové bojlery. 

Stravování lze po předchozí domluvě zajistit v nedalekém Penzionu Sport vzdáleném 1,3km od chalupy

Na letní sezónu 2019 chystáme oplocení pozemku, dětské hřiště, bazén se zastřešením, pergolu, trampolínu. Najdete u nás vše pro pohodovou dovolenou.